Stortingskandidater 2017

Helsepartiet stiller lister til Stortingsvalget 2017 i 18 fylker.

Valglistene finnes i alle landets valglokaler.

Oversikt over Helsepartiets stortingskandidater i alle fylkene

Akershus – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

Storitngskandidater Akershus - Helsepartiet
Helsepartiets stortingskandidater i Akershus
  1. Lise Askvik
    askvik@helsepartiet.no, 920 25 592 2015 Leirsund
  2. Elin Kruger,
    elinkruger@getmail.no. 1481 Hagan
  3. Kristine Marielle Thorstensen,
    kr_marielle@yahoo.no, 902 05 785, 1400 Ski
  4. Cathrine Nordstrand
    cathrine@gmail.com. 959 62 508. 0382 Oslo
  5. Gursimran Tiwana
    manpower6979@gmail.com, 400 47 009, 1930 Aurskog
  6. Henning Økland
    heokmed@hotmail.com, 472 56 442, 1450 Nesodden

Se alle valglister i Akershus fylke

Aust-Agder- topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Tonje Marie Mørland
    tonjemorland@gmail.com, 465 01 058, 4818 Fævik
  2. Sveinung Lien
    sveinung1@getmail.no, 472 36 559, 4900 Tvedestrand
  3. Maria Kiland-Langeland
    mariakiland@gmail.com, 957 64 805, 4870 Fevik
  4. Lill Thommesen
    thommesen@gmail.com, 413 06 460, 4817 His
  5. Lise Askvik
    askvik@helsepartiet.no, 920 25 592, , 2015 Leirsund
  6. Lene Sundfær Haug
    haug@helsepartiet.no. 916 97 833, 0263 Oslo

Se alle valglister i Aust-Agder

Buskerud – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Lise Askvik
    askvik@helsepartiet.no, 920 25 592, 2015 Leirsund
  2. Lene Sundfær Haug,
    haug@helsepartiet.no, 916 97 833, 0263 Oslo
  3. Elisabeth Overaa
    eoveraa@gmail.com. 473 28 108, 3046 Drammen
  4. Marianne Bergvall
    marianne@bergvall.no, 995 68 686, 3046 Drammen
  5. Reidunn Hilde Vist
    Reidunn_vist@hotmail.com, 920 65 473, 3019 Drammen
  6. Jørn Tore Gulbrandsen,
    jt-gu@online.no, 957 37 771, 3340 Åmot

Se alle valglister i Buskerud

Finnmark – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

Stortingsliste Helsepartiet Finnmark 2017
Helsepartiets stortingsliste for Finnmark
  1. Liz-Iren Hansen,
    liziren@gmail.com, 413 60 395, 9024 Tomasjord
  2. Helene Anette Ananiassen-Nilsen,
    helene_anette_@hotmail.com, 901 31 503, 9800 Vadsø
  3. Kirsti Salamonsen
    95479104, 9802 Vadsø
  4. Janne Harriet Planting,
    jannehplanting84@gmail.com, 488 45 373, 90, 9603 Hammerfest
  5. Vibeke Nilsen
    nil@online.no, 977 44 896, 9600 Hammerfest
  6. Lene Haug,
    lene.haug@helsepartiet.no, 91697833, 0263 Oslo

Se alle valglister i Finnmark

Hedmark – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Anne Kathrine Eckbo-Fangan, uavhengig kandidat
  2. Turid Solli Tangnes,
    turidtangnes@gmail.com, 916 80 026, 2406 Elverum
  3. Gerd Kataisto Wiggen,
    gerdlib@online.no, 948 97 108, 2114 Sør-Odal
  4. Roger Sæther
    rsther@gmail.com, 452 43 741, 2335 Stange
  5. Anna Rudsar,
    arudsa@online.no, 908 85 217, 2380 Brumunddal
  6. Fabian Emil Eckbo, uavhengig kandidat

Se alle valglister i Finnmark

Hordaland – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. May Lisbeth Berg Knutsen,
    maylisbeth70@gmail.com, 481 46 373, 5700 Voss
  2. Anne Marie Bringsli,
    anne-marie@haotveit.no, 480 44 326, 5709 Voss
  3. Gunnar Nagel Andresen,
    andresengunnar@hotmail.com, 926 44 065, 5130 Nyborg
  4. Gerd Tove Orvedal
    gerdtoveorvedal@gmail.com, 957 25 430, 5124 Morvik
  5. Linda Evy Wågan
    indawaa@online.no, 908 03 990, 5063 Bergen
  6. Anja Iren Skaathun
    skaathun@gmail.com, 930 92 724, 5094 Bergen

Se alle valglister i Hordaland

Nord-Trøndelag – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

Valglister stortingsvalget 2017 i Nord-Trøndelag
Oversikt over godkjente valglister i Nord-Trøndelag
  1. Theis Huldt-Nystrøm,
    Thehuldt@online.no, 456 37 337, 7670 Inderøy
  2. Inger Anita Sørli
    nitasorli@yahoo.no, 938 25 090,, 7608 Levanger
  3. Tor Erik Huldt-Hagan
    tehagan@online.no, 928 71 010, 7670 Inderøy
  4. Mari Alstad Sjømæling
    alstad.sjomaeling@inderøy.kommune.no, 943 29 168 , 7670 Inderøy
  5. Runbjørg Buner
    buner@online.no, 908 79 437, 7804 Namsos
  6. Mats Lillemark
    matslillemark99@gmail.com, 401 70 014, 7715 Steinkjer

Se alle valglister i Nord-Trøndelag

Nordland – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

Helsepartiets liste i Nordland 2017
Helsepartiets liste i Nordland
  1. Rolf Luneng,
    luneng@outlook.com, 484 65 354, 0485 Oslo
  2. Helen Remen
    remen@hotmail.com 415 61 472, 8400 Sortland
  3. Bente Jane Østhaug Kleven
    Bentekleven58@hotmail.com, 948 91 794 , 8027 Bodø
  4. Aina Bygdnes
    ainab37@gmail.com; 907 77 313, 8450 Stokmarknes
  5. Odd Robert Leiknes
    leiknes@hotmail.com; 905 49 232, 8402 Sortland
  6. Inger Nina Leiknes;
    oddskone@gmail.com, 481 14 330, 8402 Sortland

Se alle valglister i Nordland

Oppland – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Roy Arne Andresen,
    r-arne-a@online.no; 908 74 729, 3522 Bjoneroa
  2. Lisa Strangstad,
    strangstadgmail.com, 905 86 846, 2615 Lillehammer
  3. Marianne Bråtesveen,
    mbr-60@hotmail.com, 950 59 701, 2613 Lillehammer
  4. Anne Karin Diserud,
    ankadis@live.no, 995 42 941, 2918 Ulnes
  5. Kjerstin Østvold,
    ostvold@hadeland-energi.net, 90143637, 3520 Jevnaker
  6. Lisbeth Borg de Waard,
    lisbeth@de-waard.com, 990 42 803, 2850 Lena

Se alle valglister i Oppland

Oslo – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

Valglister for Oslo 2017
Valglister for Oslo 2017
  1. Lene Sundfær Haug
    haug@helsepartiet.no, 916 97 833 , 0263 Oslo
  2. Henning Økland
    heokmed@hotmail.com, 472 56 442, 1450 Nesodden
  3. Dorota Porada Gaukstad,
    dorotagaukstad@hotmail.com, 908 26 010, 0475 Oslo
  4. Kjetil Bragstad
    k-brag@online.no, 486 01 974, 0585 Oslo
  5. Olga Andresen
    legeandresenolga@gmail.com, 926 93 615, 0684 Oslo
  6. Daniel Hunstad Singh
    danielgjerrud@hotmail.com, 915 46 043, 0172 Oslo

Se alle valglister i Oslo

Rogaland – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Anne Torild Bru, uavhengig kandidat
  2. Knut Ulvatne,
    ulvatne@icloud.com, 909 81 441, 4326 Sandnes
  3. Åse Helen Sliper, uavhengig kandidat
  4. Rebecca Solvang,
    sund91@gmail.com , 952 82 049, 4250 Kopervik
  5. Astri-Marie Hansen,
    976 02 357, 4270 Åkrehamn
  6. Kristiina Fredriksen, uavhengig kandidat

Se alle valglister i Rogaland

Sogn og Fjordane – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Bente Aakre Rogne,
    bente_93@hotmail.com, 996 94 046, 6264 Tennfjord
  2. Anny Malene Mjell,
    anny_malene_mjell@hotmail.com, 478 10 785, 6993 Høyanger
  3. Rikke Loftheim,
    rikkeloftheim@hotmail.com, 404 14 004, 6973 Sande
  4. Ragnhild Bjørvik Fugle,
    ragnhild1991@hotmail.com, 414 88 835, 5011 Bergen
  5. Marie Hafstad ,
    mariehafstad@hotmail.com ,917 37 707, 6814 Førde
  6. Lene Beinnes,
    lene630@hotmail.com, 476 70 571 , 6784 Olden

Se alle valglister i Sogn og Fjordane

Sør-Trøndelag – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Grete Lie Lianes,
    glianes@hotmail.com, 922 00 224, 7024 Trondheim
  2. Linn Kristin Aalmo,
    aalmo@hitra.kommune.no, 472 56 898, 7247 Hestvika
  3. Grete Marie Nilsen,
    marie.nilsen@gmail.com, 414 96 012, 7224 Melhus
  4. Hilde Morseth,
    morseth@gmail.com, 916 04 844, 7052 Trondheim
  5. Øystein Lie Lianes,
    glianes@hotmail.com, 934 31 282, 7024 Trondheim
  6. Rolf Luneng,
    luneng@outlook.com, 484 65 354, 0485 Oslo

Se alle valglister for Sør-Trøndelag

Telemark – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Lizbeth Nilsen Kvien,
    lizbeth_izu@live.no, 922 08 173, 3940 Porsgrunn
  2. Gro Marit Haugestøyl,
    groart@live.no, 481 31 424, 3890 Vinje
  3. Kyrre Dahl,
    kyrre@radionytt.no, 900 83 953, 3905 Porsgrunn
  4. Trine Rabben,
    trinerabbens@gmail.com, 988 55 707, 3717 Skien
  5. Lise Askvik,
    askvik@helsepartiet.no, 920 25 592, 2015 Leirsund
  6. Hanne Lifjeld,
    lifjeld@hotmail.no, 452 59 174, 3712 Skien

Se alle valglister i Telemark

Troms – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Mariell Roland,
    mariellrola@hotmail.com, 950 39 219, 9102 Kvaløysletta
  2. Pål N. Yttergård,
    palytte@gmail.com, 906 39 077, 9108 Kvaløya
  3. Liz-Iren Hansen,
    liziren@gmail.com 413 60 395   Tomasjordnes 111, 9024 Tomasjord
  4. Camilla B. Nysæther,
    nysaether@gmail.com. 957 56 300, 9012 Tromsø
  5. Espen Dahlslett Andresen
  6. Thea Bjørnsen

Se alle valglister i Troms

Vest-Agder – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Elisabeth Stenberg,
    elixa22@hotmail.com, 470 50 738, 4628 Kristiansand
  2. Marianne Kvevik,
    mkvevik@hotmail.com, 412 71 673, 4635 Kristiansand
  3. Rolf Øveland,
    oveland@kleppnett.no, 901 05 144, 4586 Korshamn
  4. Guri Heggland Haslerud
  5. Svein Halle,
    sv-halle@online.no, 413 78 145, 4656 Hamresanden
  6. Aud Løland,
    l@online.no, 957 31 976, 4635 Kristiansand

Se alle valglister i Vest-Agder

Vestfold – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Anita Egenæs
    egenaes@live.no, 412 33 008, 3175 Ramnes
  2. Ingebjørg Egenæs,
    iegenaes@hotmail.no, 915 35 215, 3175 Ramnes
  3. Nina Cappelen,
    cappelen@hotmail.no, 473 66 280, , 3176 Undrumsdal
  4. Ina Dølerud,
    art@hotmail.com, 901 90 091, 3280 Tjodalyng
  5. Kristin Hjelle,
    hjelle@live.no, 940 12 165, 3175 Ramnes
  6. Ragnhild Løvvold,
    lovvold@gmail.com, 905 68 153, 3112 Tønsberg

Se alle valglister i Vestfold

Østfold  – topp seks stortingskandidater for Helsepartiet

  1. Kåre B Ohnstad,
    m-ohns@online.no, 90540887, 1730 Ise
  2. Helene Spro,
    helenespro63@gmail.com, 94282582, 1730 Ise
  3. Per Arne Johannessen,
    topai@online.no, 41509552 , 1636 Gamle Fredrikstad
  4. Bjørn Styve,
    styve@gmail.com, 41449334, 1767 Halden
  5. Robert Nordli,
    nordli@gmail.com, 40120545 Rektor Østbyes gate 5, 1604 Fredrikstad
  6. Birgit Margrethe Westgård,
    birwestg@online.no, 97757811, 1813 Askim

Se alle valglister i Østfold